„OZO“

Adam Eliáš zkouší řídit náš tým. Někdy se mu to i daří. Počítá, dělá prezentace a občas něco chytrého řekne na naší akci.

OZO má za sebou zázemí z obchodních společností a motorsportu (toho správného, ne z toho, kde z vás vyženou všechny peníze)

„Kalda“

Jiří Kalista je náš mimozemšťan. Autům rozumí po technické stránce jako nikdo. No a protože ví jak to funguje, tak ví jak s tím má jet.

2 tituly mistra republiky v rally mluví za vše. Nikdo neví jak to dělá, ale Kalda je ten komu budete vždycky tleskat a nebudete chtít jet domů, protože bude pořád chtít slyšet co vám říká.

„Rejloš“

Jakub Rejlek u nás zastává funkci jájínka. Všechno řídil a všude byl nejrychleji. Všichni ostatní nekoncentrují síly na nic jiného než jak v čemkoliv být lepší, abychom od něj pořád nemuseli poslouchat kdo byl první.

Jakub Rejlek vede úspěšný časopis Faster magazine a je hlavní tváří TV Show Garáž. Patří mezí nejrespektovanější české motoristické novináře hlavně pro své vždy otevřené názory a řidičské schopnosti. S námi je, protože ho pořád ještě máme rádi.

„Špacír“

Každý kmen má radu starších. Náš Stařešina Radek Procházka je ten co řeší věci s nadhledem. Obchoduje a nebojí se ani práce na place.

Radek je zkušeným obchodníkem se zázemím nadnárodních společností. V posledních letech vybudoval vlastní společnost, která nejen obléká orientační běžce.