„OZO“

Adam Eliáš je našim mozkem. Celá příprava a organizace akcí, stejně jako vedení firmy je na něm.

Adam vystudoval bezpečnostní management a krizové řízení. Prošel velkou školu v bezpečnostním businessu, kde i přes mladý věk byl výraznou osobností na českém trhu.

Několik let působil v čele automobilového sportu v Autoklubu ČR. Stál u zrodu driftingu na poli FIA, kde byl jedním z první iniciátorů vzniku driftingu jako oficiální disciplíny. S motorsportem procestoval svět a mezitím strávil několik sezon na sedačce spolujezdce v rally.

„Kalda“

Jiří Kalista je náš stegy. Autům rozumí po technické stránce jako nikdo. No a protože ví jak to funguje, tak ví jak s tím má jet.

2 tituly mistra republiky v rally mluví za vše. Nikdo neví jak to dělá, ale Kalda je ten komu budete vždycky tleskat a nebudete chtít jet domů, protože bude pořád chtít slyšet co vám říká.

„Rejloš“

Jakub Rejlek u nás zastává funkci jájínka. Všechno řídil a všude byl nejrychleji. Všichni ostatní nekoncentrují síly na nic jiného než jak v čemkoliv být lepší, abychom od něj pořád nemuseli poslouchat kdo byl první.

Jakub Rejlek vede úspěšný časopis Faster magazine a je hlavní tváří TV Show Garáž. Patří mezí nejrespektovanější české motoristické novináře hlavně pro své vždy otevřené názory a řidičské schopnosti. S námi je, protože ho pořád ještě máme rádi.