M&M Reality holding

Mustang race, akce pro vedoucí a manažery z M&M reality v celkovém počtu 120 osob se konala v září 2019 na polygonu v Hradci Králové. Celou organizaci měl na starost Adam Eliáš se svým týmem, který zajistil od pronájmu prostor, bohatého catteringu, programu jednotlivých stanovišť, skvělého a stále usměvavého týmu až po fotografa. Celá akce se nesla díky skvělé organizaci v úžasném duchu. Pro Adama a jeho tým nebylo nic problém, vždy byli pohotoví a snažili se vyjít vstříc.

Další akce s rychlými auty, jenom s Adamem a společností Race day s.r.o.

Petra Hofmanová – M&M Reality

Subaru ČR

„Spolupracovali jsme na přípravě eventu pro dealery Subaru, které jsme potřebovali nabudit, nahecovat a zažít Subaru z nového pohledu na značku bez ikonického WRX STI, které předávalo sportovní žezlo lehkému a dravému kupé BRZ, co se nejlépe cítí v jízdě bokem a hrabe jen dvěma koly. Potřebovali jsme, aby takovou jízdu jim někdo předvedl a naučil, aby to prodejci mohli dále prezentovat. Díky nasazení Rejloše i pana Kallisty nejen za volantem, ale i na přednáškách se to hezky povedlo a dealeři odjížděli spokojení, vyklouzaní bokem (ale bezpečně) a s úsměvem do rohlíku, co ty naše auta umějí! Organizace se také povedla, drobné změny promptně pořešeny.“  Zděněk Zikmund, Subaru ČR

 

 

 

 

 

 

 

Race Day, s.r.o. byla primárně založena jako produkční a obchodní podpora pro akce mateřského Auto Moto klubu Cidlina v AČR. V současné době spravuje „Testovací RZ Žiželice“ a pracuje na benefitech pro členy AMKC.