Načítám Akce
14 Bře
  • akce již proběhla.

Race Day vyráží na jih Čech.

Legendární kartingová trať v Písku je jako stvořená pro hezkou sobotní zábavu. Pokud se chcete vybláznit a pokecat, doražte, rádi vás uvidíme!

Pokud se chcete něco naučit, dozvědět, na místě budou naše osvědčená dvojka Kalda s Rejlošem k individuálnímu koučinku, který je nutný rezervovat samostatně.

Maximální kapacita na trati: 7 vozů

Maximální počet vozů: 20

Časy:

Dopoledne: 9:00 – 12:00

Odpoledne: 13:00 – 17:00

Možno objednat i celodenní ježdění.

Další informace jako registrace koučinku a cokoliv dalšího co vás napadne na: adam@raceday.cz

Samozřejmostí je profi foto od našeho dvorního fotografa. Po předchozí domluvě, jsme schopni zajistit individuální focení vás a vašeho vozu. V případě zájmu nás kontaktujte na info@raceday.cz

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Instruktoři: Jiří Kalista / Jakub Rejlek

Ceník

Hodina 3 000 Kč
Dopoledne / Odpoledne 7 000 Kč
Celý den 15 000 Kč

Koučink je možné objednávat emailem kliknutím na tlačítko níže.

Ceník

Dopoledne: 1 800 Kč

Odpoledne: 2 300 Kč

Celý den: 4 000 Kč

Podmínky rezervace a storna.

Po provedení rezervace obdrží účastník údaje k platbě. Rezervaci je nutno uhradit do pěti dnů. V opačném případě rezervace propadá.V případě omluvené účasti do 26.2.2020 pořadatel vrací 100 % ceny objednané služby. V případě storna do 4.3.2020 vrací pořadatel 50 % ceny. Po tomto datu pořadatel vrací 0 % ceny objednané služby.

!!! DŮLEŽITÉ !!!

Vyhrazujeme si právo odmítnout jakéhokoliv účastníka bez udání důvodu. Vzhledem k atmosféře a duchu našich akcí, které se zásadně odlišují přístupem, zpravidla nedovolujeme účast externích instruktorů, koučů. Pokud má někdo z účastníků potřebu pronajímat sedadlo spolujezdce za úplatu, nechť nás kontaktuje pro individuální podmínky. Na Race Day akcích se všichni většinou známe a jen díky tomu nás to všechny baví. Pouštíme mezi sebe i nové lidi, ale pod jedním pravidlem: u nás slovo chlapa a podání ruky pořád ještě něco znamená. Porušíš = končíš. Jsme otevřeni všem myšlenkám. Pokud ted máte v plánu něco u nás vymýšlet, nedělejte to pokoutně, zvednemte telefon a zavolejte 😉

Podrobnosti

Datum:
14. března 2020
Čas:
09:00 - 17:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
www.raceday.cz

Pořadatelé

Race Day, s.r.o.
AMK Cidlina

Místo konání

Písek Hradiště
Ke Střelnici 242/24
Písek, 397 01 Česká republika
+ Google Mapa