Načítám Akce
17 Čvc
  • akce již proběhla.

A je to tady. Dlouho jsme si říkali, jestli ano nebo ne. Nicméně rychlostní zkouška s horizonty a sjezdem na srdce na kompaktním polygonu existuje. A my tam budeme!

Vycházíme vstříc fandům z Moravy a jedeme vám naproti. Kdo by snad netušil, co že se to vedle Masarykova okruhu ukrývá, tak si můžete udělat základní představu v reportáži kluků z Garáž.cz.

Koncept je připraven na páteční odpoledne s koncem v 18:00. V 18:00 zároveň začínají jízdy veřejnosti na Masarykově okruhu, takže můžete krásně zakončit den. V případě zájmu, vyplňte v registraci čas. Rezervaci za vás uděláme hromadně.

Pokud se chcete něco naučit, dozvědět, na místě budou naše osvědčená dvojka Jiří Kalista a Jakub Rejlek k individuálnímu koučinku, který je nutný rezervovat samostatně.

Maximální kapacita na trati: 10 vozů

Maximální počet vozů: 20

Časy:

Early: 13:00 – 15:30

Late: 15:30 – 18:00

Celé odpoledne: 13:00 – 18:00

Další informace jako registrace koučinku a cokoliv dalšího co vás napadne na: adam@raceday.cz

Samozřejmostí je profi foto od našeho dvorního fotografa. Po předchozí domluvě, jsme schopni zajistit individuální focení vás a vašeho vozu. V případě zájmu nás kontaktujte na info@raceday.cz

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK

Instruktoři: Jiří Kalista / Jakub Rejlek

Ceník

Hodina 3 000 Kč
Celé odpoledne 7 000 Kč

Koučink je možné objednávat emailem kliknutím na tlačítko níže.

Ceník

Early: 1 950 Kč

Late: 1 950 Kč

Celé odpoledne: 3 800 Kč

Jízdy veřejnosti Masarykův okruh 25 minut: 650 Kč

Podmínky rezervace a storna.

Po provedení rezervace obdrží účastník údaje k platbě. Rezervaci je nutno uhradit do pěti dnů. V opačném případě rezervace propadá.

V případě omluvené účasti do 6.7.2020 pořadatel vrací 100 % ceny objednané služby. V případě storna do 13.7.2020 vrací pořadatel 50 % ceny. Po tomto datu pořadatel vrací 0 % ceny objednané služby.

!!! DŮLEŽITÉ !!!

Vyhrazujeme si právo odmítnout jakéhokoliv účastníka bez udání důvodu. Vzhledem k atmosféře a duchu našich akcí, které se zásadně odlišují přístupem, zpravidla nedovolujeme účast externích instruktorů, koučů. Pokud má někdo z účastníků potřebu pronajímat sedadlo spolujezdce za úplatu, nechť nás kontaktuje pro individuální podmínky. Na Race Day akcích se všichni většinou známe a jen díky tomu nás to všechny baví. Pouštíme mezi sebe i nové lidi, ale pod jedním pravidlem: u nás slovo chlapa a podání ruky pořád ještě něco znamená. Porušíš = končíš. Jsme otevřeni všem myšlenkám. Pokud ted máte v plánu něco u nás vymýšlet, nedělejte to pokoutně, zvednemte telefon a zavolejte 😉

Podrobnosti

Datum:
17. července 2020
Čas:
13:00 - 18:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatelé

Race Day, s.r.o.
AMK Cidlina

Místo konání

Polygon Brno
Ostrovačická 937/57
Brno-Žebětín, 641 00 Česká republika
+ Google Mapa